Karrier

Lehetőség - Fejlődés - Tudás

Szakértelem - Innováció - Minőség

További részletekért kattintson az almenü pontokra.

Accordion:
Munkalehetőség

Divatházunknál a marketingtől a ruhakészítésig számos szakterületen alkalmazunk munkatársakat. Amennyiben létszámbővítés esetén szeretné, hogy értesítsük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

info@luanbylucia.com

Szakmai gyakorlat

S. Hegyi Lucia missziója kezdetektől fogva a szakmai utánpótlás képzése, a tehetségek támogatása, így Divatházunk több mint 15 éve szakmai gyakorlati helyként működik.

Ha szeretnél szakmai gyakorlatra jelentkezni Divatházunkhoz, kérjük küldj egy fényképes önéletrajzot és egy motivációs levelelet, amelyben feltünteted, milyen szakterületen szeretnél tapasztalatot szerezni.

Szakterületek:

   - Divattervezés és termékkészítés

   - Styling és egyéb tanácsadás

   - Lakberendezés

   - Marketing, PR és rendezvényszervezés

   - Luxury branding

   - Vállalkozásmenedzsment

   - Értékesítés és ügyfélkapcsolat

   - Oktatásszervezés

E-mail: academy@luanbylucia.com

Aktuális - Online Media Manager

A Luan by Lucia Divatház és a Lucia Divatakadémia

ONLINE MEDIA MANAGER-t keres!

Amit nyújtunk, és amilyen feladatok várnak Rád:
- részese lehetsz egy nagy múltú divatháznak és egy fiatalos, egyedülálló divatiskolának
- sokszínű, kreatív munkakör
- fiatal, lelkes csapat
- önálló, felelős munkavégzés
- rugalmas időbeosztás, heti 20 órában
- online média felületek kezelése (Facebook, Instagram, website, hírlevél)
- részvétel kommunikációs kampányok kidolgozásában
- online és print grafikai anyagok készítése
- fotózás napi tartalmakhoz

Amit elvárunk, és ami Téged ideális jelöltté tesz:
- korábbi social media management tapasztalatok, online marketing irányú érdeklődés
- divat iránti elkötelezettség, a divatipar ismerete
- szövegírói véna
- felsőfokú angol nyelvtudás
- pontosság, precizitás, megbízhatóság
- kreatív látásmód, erős vizuális érzék
- Adobe InDesign és/vagy Photoshop programok felhasználói ismerete

HA ÚGY ÉRZED, TÉGED KERESÜNK, JELENTKEZZ
a luciafashionacademy@gmail.com e-mail címre küldött pár soros motivációs levéllel és fényképes önéletrajzzal, a tárgyba pedig írd, hogy
'Online media manager'!

Bezárás